Olvass bele megjelenés előtt Ghis legújabb kötetébe, ami a Társadalmat taglalja.
Borító:
[gview file=”http://www.ezvankonyvek.hu/wp-content/uploads/2016/10/t%C3%A1rsadalom-7-11.pdf”]
Hamarosan megjelenik!
Olvass bele megjelenés előtt Ghis legújabb kötetébe, ami a Társadalmat taglalja.
Borító:
[gview file=”http://www.ezvankonyvek.hu/wp-content/uploads/2016/10/t%C3%A1rsadalom-7-11.pdf”]
Hamarosan megjelenik!
Istvánfi Zoltán
9 nov 2016Egyetértek Imrével: cselekednünk kell. Rám számíthattok.
zsac
23 jan 2017Kedves Zoltán! Köszönöm, ezt öröm hallani! ezvanzsac
L. Mátyás László
11 okt 2016Szeretném megrendelni a könyvet.
László
gömöriné rozália
9 okt 2016Csodálatos és főleg minden szava igaz.
Csízi Imre
9 okt 2016Kedves Juli!
Minden tiszteletem, és elismerésem Ghis személyének.
Ez a mondat: “A siker érdekében nem adom át többé hatalmamat külső hatóságoknak, megtartom magamnak” tökéletesen engem idéz.
Van egy könyvem, amiben kizárólag ennek a mondatnak a jegyében tevékenykedek immár 10 éve. Ez részben elméleti, és részben gyakorlati filozófia, mely Immanuel Kant, és Ken Wilber műveire alapozva íródott, illetve íródik még most is vég nélkül. Lényegében elméletileg megalapozva leírom, hogy hogyan lehet a gyakorlatban megvalósítani fenti vágyunkat.
Végső következtetésem, hogy ész nélkül nem megy… Mindenekelőtt kellenek tettre kész eszes karizmatikus fiatalok, mint például a Karcsi fia. Össze kell kapcsolódni az Integrál- filozófia iránymutatásai alapján magas szellemiségű hiteles embereknek.
Most már az a szellemi erő melynek a cselekedeteit nem a külső kényszer, azaz pusztán az érdek által vezérelt szerzési vágy, hanem mindenekelőtt az értékteremtő alkotási vágy belső késztetése határozza meg, meg kell hogy szervezze önmagát. Ennek elmaradása esetén nagyon sok áldozata lesz még az egymást követő dilettantizmuson alapuló kormányzásoknak.
Véleményem az, hogy nem csak a jövő nemzedékének, hanem a számomra halhatatlan Karcsi szellemének is adózva határozottan cselekednünk kell.
Szívélyes üdvözletem: Imre